Хочу івент057 700-03-09

Церемонія нагородження конкурсу САЛОН Design Awards 2016

Клієнт
Журнал «Салон»
Дата проекту
2016-03-11
Локація
Кінотеатр "Жовтень"
Формат
EVENTS/VIP events
Місце
Київ
Цілі та завдання
Івент-супровід церемонії нагородження переможців.

Конкурс CDA DESIGN AWARDS традиційно організовується журналом "Салон" і найбільшим в Україні Міжнародним форумом меблів та інтер 'єру "Київський Міжнародний меблевий форум" KIFF з метою заявити про необхідність пріоритетного розвитку в сучасній Україні сегмента публічних інтер'єрів і громадських просторів.


Члени журі конкурсу - визнані майстри інтер 'єрних рішень в public space з усього світу.

22-га церемонія нагородження відбулася в реконструйованому кінотеатрі "Жовтень" - яскравому прикладі конструктивістського дизайну, що нагадувало гостям про традиції авангардизму, супрематизму, футуризму і конструктивізму, зародилися в Україні всього якихось сто років тому.


Організатори конкурсу зробили акцент на унікальному культурному коді України, його самобутності, і вдалих прикладах інтеграції в сегмент публічних інтер'єрів і громадських просторів.

Оскільки захід відбувався в кінотеатрі, то учасники церемонії були запрошені… на своєрідний кіносеанс. Замість запрошення - традиційний квиток в кіно, замість софітів - промінь проектора, прорізають кромішню темряву кінозалу.


Таїнство церемонії нагородження було виконано в кращих авангардистських традиціях української культури минулого сторіччя.

Кожна номінація оголошувалася архітекторами і дизайнерами особливим способом - рядками злегка адаптованих віршів українських футуристів - Олекси Влизька, Гео Шкурупія, Михайля Семенка, написаними ще сто років тому.

Нагороди ж були спроектовані і виготовлені компанією Nisha decor так, що переможці нагороджувалися артом - за арт.Ведучі: Ігор Діденко та Гліб Тимошенко

.