Хочу івент057 700-03-09

Церемонія нагородження 11 КМФР в стилі Hand Made

Клієнт
Всеукраїнська Рекламна Коаліція
Локація
Будинок Кіно
Формат
EVENTS/brand events
Місце
Київ

Відгримів, відзвучав, відінтригував 11-ий КМФР - фестиваль високої майстерності і неповторної ручної роботи. Переможці відомі і нагороджені по заслугах, і тепер саме час розповісти трохи про роботу кузні, в якій кипіла робота з організації церемонії нагородження.


- Ідея церемонії народилася з образу, створеного Андрієм Логвіним, - розповідає Олена Зіненко, креативний директор агенції корпоративних івентів "Дwа Tоwарища". - Як кажуть, а ручки-то ось вони. Слідом за візуальним втіленням способу усього фестивалю понеслася творча товариська ідея й виникла ідея створення церемонії нагородження в стилі "Hand Made". Ручна робота цінувалася у всі часи і в усіх народів, навіть у китайців. Ручна робота - це продукт, зроблений добротно, якісно і з природних матеріалів. Але Головне в ручній роботі - це неповторна ексклюзивність і ексклюзивна оригінальність.


Ідея ручної роботи була втілена в пластичних етюдах, створених руками групи "Бандур Бенд". Виявилося, що з трьох пальців можна вивернути дуже навіть різноманітні "дулі". Причому назву кожній номінації у цих роликах було написано від руки, що вірна законам каліграфії, Олексієм Чекалем, арт-директором Panic Design.


Головна думка про силу, міць і ручну майстерність була майстерно розкрита в гумористичному відеоколажі "Ковалі реклами" і переозвучці "Гран-прі для Великої Піарівки" від Creative Boutique.


Незмінні ведучі церемонії нагородження - Гліб Тимошенко та Ігор Діденко - вийшли на сцену також в робочому одязі ручної роботи - гламурних блискучих фартухах від кутюр в стилі "Roberto Cavalli відпочиває". Спеціально необхідно відзначити, що призи кращому агентству фестивалю, а також маркетинговому і креативному агентству року продюсер фестивалю Максим Романович Лазебник вручав в золотих нарукавниках.


Ура фестивалю! Ура переможцям! Ура рекламістам всієї рекламної спільноти!

Ваші "Дwа Тоwарища".


Ведучі: Гліб Тимошенко, Ігор Діденко

.