Хочу івент057 700-03-09

BESTZVITIADA

Клієнт
БЕСТ ЗВІТ
Дата проекту
2010-02-24
Локація
Ялта-Інтурист, Кришталевий
Формат
EVENTS/trade events
Місце
Ялта

Дводенна BESTZVITIADA відбулася в Ялті в рамках 10-ї щорічної конференції партнерів корпорації "Інтелект-Сервіс" - Національного розробника системи "ІС про" і програмних комплексів серії "Бест" (програми "Бест Звіт ПЛЮС", "Бест Звіт корпорація" і ін.).


Перший вечір пройшов у форматі нагородження кращих з кращих і рівних серед рівних - самі Боги Олімпу Прометей Вікторович Діденко і Аполлон Миколайович Тимошенко нагороджували учасників конференції за заслуги у минулі 10 років!


Учасники мали можливість сповна зануритися в грецьку атмосферу вечора просто з порогу залу - на вході їх вітали дівчата в шатах стародавніх греків, грекинь і гречушек! Вони вручали золоті вінки всім гостям, а лунаюча в залі традиційна грецька музика і неперервна трансляція видів гори Олімп на великому екрані біля сцени захоплювали дух і переносили всіх до стародавньої Греції.


Богів цього свята вітали за грецькою традицією артисти шоу "Боги золотого Олімпу"! Танець "Сиртаки" в їх виконанні та майстер-клас з приготування вина стали родзинками божественного вечору!

На завершення першого дня конференції на гостей чекав приємний сюрприз - виступ богині весни і радості - Ірини Білик!


Другий день заходу пройшов під гаслом "Швидше! Вище! Сильніше! ", адже агенція "Дwа Тоwарища" завжди тримає руку на пульсі останніх подій і було б просто нечесно не перенести частинку Олімпійських Ігор з Ванкувера в Ялту. Ведучим, що з 'явилися в образах Олімпійських тренерів, вдалося запалити в учасниках іскру, яка розгорілася в справжній Олімпійський вогонь!


Вони змагалися у випробуваннях на влучність, розбиваючи флот противника в морському двобої, змагалися в віршованій та художній майстерності і отримували справжні Олімпійські медалі!

Головною подією вечора стала прем 'єра трейлера фільму під назвою "ТРОЯ the Best", знятого протягом вечора за участі гостей конференції!

Успіх цієї прем 'єри вкотре підтвердив, що співробітники та партнери компанії "Бест" не тільки успішні бізнесмени, але й талановиті творці, співаки, поети і актори!


Ведучі: Гліб Тимошенко, Ігор Діденко

Артисти: Грецький колектив «Золоте Руно”, Ірина Білик

Над проектом працювали

.