Хочу івент057 700-03-09

"75 років на карті світу": ювілей заводу "Турбоатом"

Клієнт
ВАТ "Турбоатом"
Дата проекту
2009-01-21
Локація
ХАТОБ
Місце
Харків
Цілі та завдання
Організувати і провести 75-річний ювілей ВАТ "Турбоатом"; забезпечити дотримання протокольної частини, що включає нагородження співробітників державними нагородами; відобразити в сценарії свята історію підприємства, географію партнерських відносин.

"75 років на карті світу" - таку концепцію запропонувала агенція корпоративних івентів "Дwа Тоwарища" для святкування 75-річного ювілею ПАТ "Турбоатом" і виграла тендер на проведення заходу.


Шлях ПАТ "Турбоатом" - це справжня легенда, його історія тісно переплітається з історією держав, в яких працює продукція заводу, а це - 45 країн, 4 континенти! "Турбоатом" є одним з лідерів світового енергетичного машинобудування.


21 січня в самому центрі Харкова містяни почули барабанний дріб і веселі дівочі вигуки! Це Заслужений оркестр барабанщиць "Киянки" зустрічав гостей ПАТ "Турбоатом" на сходах Харківського оперного театру! Фойє було прикрашене до ювілею. Гості могли познайомитися з історією заводу завдяки експонатам, фото та відеоматеріалам, що були представлені музеєм ПАТ "Турбоатом".


"Ви чуєте, як б 'ється серце "Турбоатома", воно звучить в унісон з пульсом турбіни" - ці слова відкрили програму ювілейного вечора. Промені лазерного шоу пронизали атмосферу Великої зали Харківського академічного театру опери та балету - в повітрі виникли образи турбіни, ліній електропередач, будинків, міста, країни та континенти.


На центральному екрані з 'явилася працююча турбіна, в залі запалилося світло, і на сцену спрямувалися люди з прапорами всіх країн, в яких працюють харківські турбіни. Очолював процесію прапор "Турбоатома". В оточенні прапорів з усього світу до глядачів - почесних гостей і працівників заводу звернулися генеральний директор Віктор Суботін і Почесний генеральний директор Анатолій Бугаєць;


Завод-ювіляр приймав вітання на найвищому рівні: зі сцени була прочитана телеграма від Президенту України, а губернатор Харківської області Арсен Аваков вручив державні нагороди та грамоти облдержадміністрації працівникам заводу.

Ювілярів привітав міський голова Михайло Добкін і вручив грамоти та цінні подарунки від міської Ради. Протокольна частина вечора пройшла класично, струнко і красиво. Для постановки шоу був запрошений прославлений харківський режисер, Заслужений діяч мистецтв Фелікс Чемеровський.


Подальша програма тривала в дуже душевному, і, навіть можна сказати, в домашньому форматі. Все, що відбувалося на сцені і в залі, транслювалося на екрани, створюючи ефект телевізійної передачі.


Ведучі вечора - товариш Ігор Діденко і товариш Гліб Тимошенко - задали тон довірчого спілкування. У якості спеціального кореспондента прямо в залі Гліб взяв інтерв 'ю у представників трьох поколінь заводчан.


До ювілею завод отримав незвичний подарунок: небесне тіло 9-и зоряних величин в сузір 'ї Великої Ведмедиці відтепер має ім ’ я ТУРБОАТОМ.

Ювілярів вітали легендарні "Пісняри" і зоряна Ані Лорак. А закінчилося все яскравим феєрверком на Дзеркальному Струмені, який змогли побачити всі гості свята.


Ведучі: Ігор Діденко, Гліб Тимошенко, Тетяна Гриник

Артисти: Ані Лорак, ВІА "Пісняри", Оркестр барабанщиць "Кияночка", повітряні гімнасти (Харків), співак Гавінський Олексій

.