Хочу івент057 700-03-09

20 років компанії "Екополімер" - ювілей начистоту!

Клієнт
Компанія "Екополімер"
Дата проекту
2010-11-25
Локація
Ресторан "Золотий Лев"
Формат
EVENTS/corporate events
Місце
Харків

25 листопада у ресторані "Золотий лев" відбулася важлива подія останніх двох десятків років. Схожу за важливістю подію було зафіксовано 20 років тому - в день заснування компанії "Екополімер"! Відзначити цей ювілей у 2010 році зібралися всі співробітники і друзі компанії, яких, треба сказати, було чимало: московські партнери, представники уряду Республіки Бурятія, партнери по співпраці з Забайкалля та багато інших.


Довго придумувати тематику свята не довелося - компанія, яка займається очищенням води, має безліч партнерів і друзів, може собі дозволити провести ювілей під заголовком "20 років начистоту!".

Продовжували водну тематику  аніматори, що зустрічали гостей. Вони задавали настрій, розгулюючи по ресторану в образах Рибалки та Золотої рибки.


Зробивши спільне фото та зайнявши свої місця в банкетному залі, гості відразу ж поринули у святкову атмосферу, створену ними самими за допомогою агенції корпоративних івентів "Дwа Тоwариша".


Співробітники здивували всіх номерами, які вони підготували самостійно. Чи знав Фредді Меркурі, що "We are the champions" - композиція для вальсу чемпіонів? А співробітники "Екополімеру" довели це, відкривши цією композицією програму вечора!


А вечір був і надалі насиченим: гості побачили 10-хвилинний фільм "Один день із життя «Екополімер»", сценку "Аератор", партнери компанії взяли участь в конкурсі "Аераційна система", дівчата з компанії підкорили чоловічу частину колег танцем "Дівчата з полімерами" під увертюру з м’юзикла "Чикаго", захоплюючі виступи підготували відділи пусконалагодження, проектний відділ і технологи! Просто нечесно буде не відзначити ремейк сценки з кінофільму "Місце зустрічі скасувати не можна" - "Манька - облігація".


Підкорили глядачів своєю акторською майстерністю і шекспірівським сценарієм провідні фахівці "Екополімера" у сценці "Гамлет", яка була виконана за всіма законами драматургії!

Заслужені нагороди отримали учасники шоу у церемонії нагородження "Оскар Екополімер", в якій все було за правилами: і музика, і номінації, і цінні призи.


Гліб Тимошенко та Ігор Діденко - ведучі усього вечора - об 'єднали всіх безпрецедентним будівництвом трубопроводу, не відходячи від сцени! У будівництві брали участь партнери "Екополімера".

Яскравим фіналом вечора став заздалегідь записаний в студії кліп з гімном компанії, під музику з композиції "Вітер Змін".

Розважала гостей на танцмайданчику запальна і талановита група "Харків".


Бажаємо компанії подальших успіхів, побільше творчих співробітників (ми маємо на увазі розширення компанії) і побільше приводів для свят! Спільно з "Дwома Тоwаришами", звісно! ;)Ведучі: Гліб Тимошенко, Ігор Діденко, струнний квартет

Над проектом працювали

.