Хочу івент057 700-03-09

Хто ми

Ми реально круті організатори нереально крутих подій. Чесне слово. Коли ви довірили подію саме нам, ми плекаємо її як ту квітку і зробимо будь-який івент таким, щоб клієнт був задоволений і повернувся до нас. Бо одна подія – добре, а дві краще :)

Колосальний досвід з 2004-го року. З дві тисячі четвертого року!! Ще римськими – MMIV!!! Наш досвід, як вага на тренажерах - зростає від події до події.

Що ми можемо? Усе. Конкретніше? Осьо:

  • Корпоративні свята
  • Конференції

  • Презентації

  • Міські заходи

Ми можемо все, реально. Залюбки вирішимо вашу задачу, хоч би якою складною вона не була. 

Нащо ми Вам

Наш профіль – події для бізнесу. Потрібно підвищити лояльність колективу, подякувати за роботу, надихнути на нові досягнення? Тоді ми організуємо вам таке свято, яке і ви, і ваші співробітники запам’ятаєте на увесь рік. (Ми б могли зробити, що вони і на два роки запам’ятають, але нам це не вигідно)

З нами легко! Відкрити магазин? Ми зробимо так, що наступного року ви забажаєте відкрити ще. А ми відкриємо! Хоч той самий вдруге! 
Презентувати новий продукт? Конференцію? Організувати тренінг? Ми це зробимо.
Ми працюємо як з великими корпораціями, так і з середнім бізнесом (малий бізнес, без образ).

З нами зручно. Ми наче зручне крісло – сів і дивишся навколо, як воно проходить чітко, за розкладом, красиво.

З нами безпечно. Бо, коли сядете в крісло, ми ще вас і пристебнемо – ми знаємо, як працювати з документами івент-галузі, знаємо усі ризики та підводні камені. Ми набили всі гулі и синці за вас. Нагадуємо, ми робимо івенти вже 15 років!

Наша крута команда

Наша крута команда
Ви досі читаєте?! Ого! Ну тоді вам як найнаполегливішим бонус – ще відосів і фоток про наші події. Авжеж, це не всі наші події, бо дещо конфіденційне; ми не все фільмуємо і…ми ж не ідіоти, і не усім пишаємось.

— Дwа Тоwарища

.